Blog

Ile kosztuje wykończenie mieszkania pod klucz?


Ile kosztuje wykończenie mieszkania pod klucz?

Wykańczanie własnego mieszkania to często olbrzymia radość. Wybieranie podłóg, koloru ścian, płytek, a później mebli i dodatków może być fascynującą przygodą. Niestety często okazuje się przygodą kosztowną. I nie chodzi tylko o cenę materiałów budowlanych, ale także robocizny i często…

meble na wymiar - kuchnia


Dlaczego meble na wymiar są lepszym rozwiązaniem niż gotowe meble?

Meble to ważny element wyposażenia naszych kuchni, salonów, sypialni, a nawet łazienek. Liczy się nie tylko ich wygląd, ale także wymiar i pojemność – ma to szczególne znaczenie w przypadku małych mieszkań, gdzie każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Nie bez znaczenia jest też jakość wykonania.

Aneks kuchenny z salonem w tle


Co dokładnie oznacza wykończanie wnętrz pod klucz?

Decydując się na zakup mieszkania, czy to na rynku pierwotnym, czy na rynku wtórnym, Polacy wolą na własną rękę wykonać prace wykończeniowe. Warto jednak mieć świadomość, że można zaoszczędzić czas oraz związany z pracami stres wybierając wariant jakim jest mieszkanie pod klucz.

meble na wymiar do kuchni


Obecne trendy w aranżacji wnętrz

Zwykle kolejne, następujące po sobie sezony bogate są w trendy będące rozwinięciem zeszłorocznej mody. Nierzadko zmiany są subtelne, a niektóre kolory potrafią być na topie przez kilka lat. Tym razem jest inaczej - rok 2019 to era odważnych rozwiązań także w branży wnętrzarskiej. Można powiedzieć, że tegoroczne projekty wnętrz to prawdziwy negatyw ich zeszłorocznych odpowiedników! Na czym polega to całkowite odwrócenie barw i stylów?

salon z aneksem kuchennym


Od czego zależy cena wykończenia mieszkania pod klucz?

Ile kosztuje wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim i od czego zależy jego cena? Zlecić wykończenie mieszkania pod klucz czy wykończyć je samodzielnie? O tym w artykule!

naos wykończenie wnętrz pod klucz