Ekipa wykończeniowa Warszawa

Wykańczanie mieszkań to zajęcie dla profesjonalistów, a jednak wielu właścicieli mieszkań stara się zrobić remont samodzielnie. Z doświadczenia wielu amatorów wynika jednak, że własnoręcznie wykonane prace nie zawsze kończą się zadowalającym finałem. Bo chociaż dostęp do narzędzi i materiałów budowlanych jest niezwykle szeroki, to jednak nic nie zastąpi dobrej ekipy remontowej. Remont to brud, hałas, godziny spędzone na malowaniu czy montowaniu oświetlenia, podłóg i mebli, a lata doświadczeń remontowej ekipy przekładają się na wygląd wnętrz.

Kompleksowo wykańczamy wnętrza mieszkań

Naos zapewnia kompleksowe wykańczanie wnętrz, w szczególności w Warszawie i okolicach. Kompleksowe, czyli od początku do końca. Każdy klient ma własnego opiekuna, który rozpoczyna współpracę od momentu projektowania, przez wybór materiałów i elementów wyposażenia, bo odbiór mieszkania, domu czy biura. Mieszkanie, które przed wejściem specjalistów z firmy Naos jest puste, z czasem zyskuje nowe ściany, zarówno to wymagające jedynie pomalowania, jak i wyłożone płytkami, drewnem lub tapetą. Pojawia się także podłoga, wykończenie schodów, oświetlenie, w łazience zamontowane są sprawne urządzenia sanitarne, a w kuchni AGD do przygotowania posiłków wraz z indywidualnie dopasowanymi szafkami kuchennymi.

Specjalistów z Naos warto zaprosić do swojego mieszkania już na etapie jego odbioru technicznego. Klienci firm deweloperskich często są tak zaabsorbowani samym faktem odbioru kluczy do własnego M3, że nie zwracają uwagi na nierówne wylewki, źle osadzone okna czy inne mankamenty budowlane, które z czasem mogą okazać się bardzo uciążliwe i trudne do usunięcia. Opiekun klienta spojrzy na odbierany lokal chłodnym okiem, oceniając krytycznie poziom wykonania i poleci, by zatwierdzić tylko faktycznie odpowiednio wykończony lokal. Od tego momentu będzie można rozpocząć kapitalny remont, by po paru tygodniach prac pusty dotąd budynek, stał się wygodnym miejscem do życia.

Naos nie tylko dysponuje wykwalifikowanymi specjalistami technicznymi, ale także współpracuje z projektantami wnętrz czy producentami mebli, sprzętów, żaluzji, lamp, podłóg, drzwi.

Koszt wykończenia mieszkania

Kompleksowe wykończenia wnętrz przez specjalistyczną firmą może okazać się znacznie korzystniejszą opcją, niż przeprowadzenie samodzielnego remontu. Nie chodzi tylko o czas, jaki trzeba przeznaczyć na samodzielny zakup materiałów i poszukiwanie malarzy, parkieciarzy, monterów i stolarzy. Także popełnione błędy bywają kosztowne. Przeciętny zleceniobiorca wykona polecenie, ale nie zwróci uwagi na spójność kolorystyczną czy stylistyczną wnętrz, na zasady, jakimi trzeba kierować się podczas planowania łazienki i kuchni. Takie pomyłki kosztują sporo nerwów, wymagają też wprowadzenia poprawek, co generuje kolejne straty. W Naos koszt wykończenia wnętrza można ustalić z góry, wybierając jeden z czterech pakietów: Eco, Miejski, Szyk lub Indywidualny. W ten sposób doradca razem z klientem planuje budżet i dobiera materiały, które się w kosztorysie mieszczą. Niewiele więc inwestora jest w stanie zaskoczyć, poza oczywiście ostatecznym, oszałamiającym efektem prac.

Etapy współpracy z Naos

Remont zawsze musi trwać i ma wiele etapów. W Naos przez remont każdego klienta przeprowadzi indywidualny opiekun, dzięki czemu mieszkanie będzie wykończone pod klucz zgodnie z oczekiwaniami.
Pierwszym etapem jest rozpoznanie oczekiwań, czyli rozmowa z klientem, podczas której można poznać jego preferencje, określić budżet inwestycji i omówić wszelkie szczegóły remontu. Kolejny krok to konsultacje aranżacyjne związane z doborem właściwych materiałów wykończeniowych. Czwarty krok to projekt i wizualizacja, aby inwestor wiedział, jak docelowo ma wyglądać jego lokal. Po akceptacji projektu można przystąpić do wykonania kosztorysu i określenia harmonogramu przeprowadzenia remontu, a z czasem do prac, by w określonym czasie właściciel mieszkania mógł dokonać odbioru technicznego. Jego udział w remoncie jest więc minimalny, bo to Naos robi zakupy i wysyła na budowę sprawdzoną ekipę remontową, a jakość wykonanych prac potwierdza swoją gwarancją.