fbpx

Meble na wymiar

Zawsze według indywidualnego projektu wykonanego zgodnie z Twoimi potrzebami.

Zawsze według indywidualnego projektu wykonanego zgodnie z Twoimi potrzebami.

Współpracując z nami, mogą Państwo zdecydować się na skorzystanie z opcji wyboru mebli na wymiar. Dedykowane meble kuchenne, łazienkowe i inne będą doskonale współgrały aranżacyjnie z projektowanym wnętrzem, a co więcej: będą idealnie spełniały Wasze potrzeby.

Projektujemy wszelkiego rodzaju meble na wymiar: kuchnie, garderoby, szafy, regały, zabudowę przedpokoju, a nasi stolarze je wykonują. Wybierz wykończenie z zabudową meblową, ciesz się kompletnie urządzonym mieszkaniem.

Laminat, lakier, fornir, spiek kwarcowy, metalowe dodatki, w zależności od potrzeb, stylu mieszkania oraz budżetu zaproponujemy optymalne rozwiązanie skrojone specjalnie dla Ciebie.

Jak wygląda proces?

 1. Porada projektowa - rozpoznanie potrzeb i wycena zabudowy

  Wstępny zarys mebli w stałej zabudowie z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i warunków. Wycena zalożeń projektowych.

 2. Zawarcie umowy

  Podpisanie umowy na zakup zabudowy stolarskiej i wykonanie projektu mebli zgodnie z wytycznymi zarysu.

 3. Projekt techniczny mebli i dobór AGD

  Ustalenie szczegółów zabudowy, wyposażenia mebli. Wykonanie rysunków do produkcji, wybór sprzętu AGD.

 4. Produkcja mebli

  Przygotowanie formatek do produkcji, zgodnie z rysunkami wykonawczymi i ich produkcja. Cięcie płyt, montaż korpusów mebli, lakierowanie płyt MDF, produkcja stelaży i innych elementów dekoracyjnych.

 5. Montaż

  Montaż w mieszkaniu gotowych korpusów. zawiasów, frontów, szuflad, systemów wyposażenia. Regulacja frontów do finalnego odbioru. Nadzór nad poprawnością wykonania przez Supervisora Naos.

 6. Odbiór

  Spotkanie z Klientem w mieszkaniu i podpisanie bezusterkowego protokołu odbioru zabudowy stolarskiej.

Jakie meble pod wymiar tworzymy?

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tworzenia mebli na wymiar.

Meble do kuchni

Dopasujemy umeblowanie do stylistyki mieszkania, dzięki czemu projekt stworzy większą całość.

Dopasujemy umeblowanie do stylistyki mieszkania, dzięki czemu projekt stworzy większą całość. Zapewniamy bogaty wybór mebli do kuchni na wymiar. Mamy w swojej ofercie propozycje wykonania mebli na wymiar do kuchni w różnych klasach cenowych. Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa budżetowe umeblowanie, które sprawdzi się choćby w mieszkaniu zakupionym z myślą o wynajmie, czy też bardziej wysublimowane propozycje, z pewnością będziemy mogli opracować ciekawe rozwiązania. W zależności od potrzeb i oczekiwań, jesteśmy w stanie stworzyć szafki kuchenne – zarówno dolne, górne, jak i wysokie czy stojące. Oprócz tego, możemy opracować estetyczne zabudowy lub inne funkcjonalne rozwiązania dla Państwa kuchni.

Z jakich materiałów możemy wykonać meble do kuchni?

Oto kilka z nich:

 • laminat
 • MDF lakierowany (matowy, w połysku)
 • fornir, spieki kwarcowe

Blaty wykonujemy z kamienia, spieków kwarcowych, ale również laminatów, czy konglomeratu.

czytaj dalej

 

Meble do salonu

Komfortowe rozwiązania do strefy relaksu?

A może eleganckie propozycje do najbardziej reprezentacyjnego miejsca w mieszkaniu? Niezależnie od tego, jak chcą Państwo wykończyć tę przestrzeń w swoim domu, my znajdziemy na to pomysł. Stworzymy meble na wymiar do salonu, które idealnie współgrać będą z designem całego wnętrza. Projekty są wykonywane kompleksowo. Czy to szafki RTV, regały, półki czy stałe dekoracje – jesteśmy w stanie przygotować praktycznie każdy projekt.

czytaj dalej

 

Meble do łazienki

Łazienka to miejsce, gdzie liczy się każdy centymetr.

My o tym wiemy, dlatego z przyjemnością dla Państwa wykonamy indywidualny projekt zagospodarowania łazienki. Wykorzystamy całą przestrzeń w optymalny sposób – uskoki czy zakamarki można przerobić na przykład na pojemne miejsca do przechowywania różnych przedmiotów. Wykonujemy zabudowy pralek, szafek i innych elementów łazienki.

czytaj dalej

 

Szafy i garderoby

O garderobie z prawdziwego zdarzenia może dzisiaj marzyć każdy.

Przestronna szafa z licznymi półkami, drążkami, szufladami i oświetleniem znakomicie zastąpi całe pomieszczenie przeznaczone na chowanie ubrań. Garderoba, czy to w postaci pokoju z półkami i wieszakami, czy szafy wnękowej w sypialni albo w przedpokoju, pozwoli zapanować nad ilością ubrań, butów i dodatków. Wystarczy, że będzie perfekcyjnie dopasowana do naszych indywidualnych potrzeb.

czytaj dalej

Jaka jest nasza filozofia

Pokaż więcej informacji o działalności Naos Wnętrza
Pokaż więcej informacji o działalności Naos Wnętrza

Tak jak we wszystkich naszych projektach, tak i przy okazji tworzenia mebli na indywidualne zamówienie, priorytetem jest dla nas kompleksowa realizacja. Interesuje nas działanie na zasadzie – od projektu do efektu. Poniżej krótko opisujemy naszą filozofię działania.

1. Spotkanie
Na sam początek zaprosimy Państwa na spotkanie z naszym indywidualnym opiekunem Klienta. Z przyjemnością dowie się on trochę więcej na temat oczekiwań oraz pomoże w znalezieniu najlepszych rozwiązań i ustaleniu właściwej ścieżki działania.

2. Aranżacja
Nasz designer przygotuje wstępny projekt, oparty o opisane oczekiwania. W projekcie określone zostaną zarówno materiały, jak również wszystkie inne uwagi, które Państwo przekazali nam na spotkaniu. Przedstawimy również kosztorys.

3. Akceptacja projektu
Jeżeli projekt Państwu odpowiada – to możemy ruszać do działania. Na tym etapie określamy harmonogram prac i określimy datę zakończenia prac.

4. Oddanie projektu
Po zakończeniu prac, przekażemy Państwu gotowe meble na wymiar.


Ile może to potrwać?

Pokaż więcej informacji o działalności Naos Wnętrza
Pokaż więcej informacji o działalności Naos Wnętrza

Można przyjąć, że jest to kilka tygodni, w zależności od wybranych materiałów i rozwiązań. Wszystko zależy od projektu. Jeżeli szybko dojdziemy do fazy realizacji (tj. dzięki szybkiej akceptacji naszych propozycji opracowanych zgodnie z przedstawioną wizją, krótko po ich otrzymaniu), to projekt zakończy się w czasie, w pełni Państwa satysfakcjonującym.

Dokładne ramy czasowe są przedstawiane po poznaniu pełnego zakresu realizacji.


Meble na wymiar – jakie wybrać dla siebie?

Pokaż więcej informacji o działalności Naos Wnętrza
Pokaż więcej informacji o działalności Naos Wnętrza

Jeżeli zabrakło Państwu pomysłu na temat tego, jak dobrać odpowiednie meble na wymiar do swojego domu, to zapraszamy do zapoznania się z sekcją „Realizacje” na naszej stronie internetowej. Prezentujemy niektóre z projektów, nad którymi mieliśmy do tej pory przyjemność pracować. Staraliśmy się zawrzeć przekrój pomysłów na wykończenie wnętrz.

Znajdą tam Państwo zarówno aranżacje typowo budżetowe, nastawione głównie na zachowanie minimalnej ceny, jak również propozycje bardziej zaawansowane pod względem designu. Dlaczego pokazujemy dotychczasowe realizacje? Nie tylko dlatego, że chcemy się pochwalić. Naszym celem jest również pokazanie, że współpracując z Naos Wnętrza w zakresie tworzenia mebli na wymiar mogą Państwo liczyć na elastyczne podejście, zarówno na etapie projektowania, jak i realizacji. Doskonale czujemy się zarówno przy tworzeniu luksusowych mebli na wymiar, zdecydowanie o lepszej jakości, niż te przeciętne meble w drogich salonach meblowych, jak również przy mniej wymagających projektach. Zresztą – czy można tu mówić o mniejszych wymaganiach? Ostatecznie, stworzenie projektu, który zachowa doskonały wygląd, przy jednoczesnym utrzymaniu atrakcyjnej ceny, potrafi być naprawdę sporym wyzwaniem.


Od czego zależy cena mebli na wymiar?

Pokaż więcej informacji o działalności Naos Wnętrza
Pokaż więcej informacji o działalności Naos Wnętrza

Koszt wykonania mebli na wymiar może być naprawdę różny. Jedno jednak jest pewne – dopasujemy ostateczny kosztorys projektu do Państwa oczekiwań oraz założonego budżetu.

Ponadto, gdy już ustalimy konkretny pułap cenowy za wykonanie mebli na wymiar do salonu czy łazienki, to mogą mieć Państwo pewność, że na tym poziomie projekt już pozostanie. Nie uznajemy sztucznego zawyżania kosztów. Zachęcamy do kontaktu – warto się przekonać, że meble na wymiar w Warszawie wcale nie muszą być przesadnie kosztowne w wykonaniu!


Dlaczego warto zamówić meble na wymiar właśnie u nas?

Pokaż więcej informacji o działalności Naos Wnętrza
Pokaż więcej informacji o działalności Naos Wnętrza

Tworzenie wykończeń pod klucz, czy mebli na wymiar to nasza specjalność. Doskonale wiemy jak sprawić, by wnętrze mieszkania stanowiło doskonale wyglądającą jedność.

Od podstaw zaprojektujemy zarówno cały design salonu, kuchni czy łazienki, a także przygotujemy jego umeblowanie. Ostatecznie, meble stanowią integralną część projektu, prawda? Z nami mogą mieć Państwo pewność, że całość wystroju będzie spójna.

Masz pytanie?

Skontaktuj się z naszym Architektem.