Blog

Styl minimalistyczny we wnętrzach, czyli mniej znaczy więcej

Mody się zmieniają, przychodzą i odchodzą, a minimalizm w aranżacji wnętrz od lat nieprzerwanie utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych trendów. Za co go cenimy? Co powoduje, że wciąż chętnie urządzamy nasze mieszkania i domy w stylu minimalistycznym?

Ile kosztuje wykończenie mieszkania pod klucz?

Wykańczanie własnego mieszkania to często olbrzymia radość. Wybieranie podłóg, koloru ścian, płytek, a później mebli i dodatków może być fascynującą przygodą. Niestety często okazuje się przygodą kosztowną. I nie chodzi tylko o cenę materiałów budowlanych, ale także robocizny i często…

Dlaczego meble na wymiar są lepszym rozwiązaniem niż gotowe meble?

Meble to ważny element wyposażenia naszych kuchni, salonów, sypialni, a nawet łazienek. Liczy się nie tylko ich wygląd, ale także wymiar i pojemność – ma to szczególne znaczenie w przypadku małych mieszkań, gdzie każdy metr kwadratowy jest na wagę złota. Nie bez znaczenia jest też jakość wykonania.

Aranżacja wnętrz – od czego zacząć?

Urządzanie mieszkania wiąże się z szeregiem decyzji, z których większość będzie miała wpływ na jakość naszego dalszego życia. Aranżacja wnętrz mieszkania to odpowiedzialne zadanie. U jednych wywołuje ekscytację i radość, innych przyprawia o ból głowy. Od czego zacząć?

Co dokładnie oznacza wykończanie wnętrz pod klucz?

Decydując się na zakup mieszkania, czy to na rynku pierwotnym, czy na rynku wtórnym, Polacy wolą na własną rękę wykonać prace wykończeniowe. Warto jednak mieć świadomość, że można zaoszczędzić czas oraz związany z pracami stres wybierając wariant jakim jest mieszkanie pod klucz.

Obecne trendy w aranżacji wnętrz

Zwykle kolejne, następujące po sobie sezony bogate są w trendy będące rozwinięciem zeszłorocznej mody. Nierzadko zmiany są subtelne, a niektóre kolory potrafią być na topie przez kilka lat. Tym razem jest inaczej - rok 2019 to era odważnych rozwiązań także w branży wnętrzarskiej. Można powiedzieć, że tegoroczne projekty wnętrz to prawdziwy negatyw ich zeszłorocznych odpowiedników! Na czym polega to całkowite odwrócenie barw i stylów?

Od czego zależy cena wykończenia mieszkania pod klucz?

Ile kosztuje wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim i od czego zależy jego cena? Zlecić wykończenie mieszkania pod klucz czy wykończyć je samodzielnie? O tym w artykule!

Mieszkanie pod klucz i mieszkanie w stanie deweloperskim - różnice

Czym jest mieszkanie pod klucz? Co kryje się pod hasłem stan deweloperski? Na co zwrócić uwagę podczas zakupu mieszkania w stanie deweloperskim?

Zalety mebli tworzonych na wymiar

Meble na wymiar cieszą się coraz większą popularnością. Dlaczego? Przede wszystkim to jedyny rodzaj wyposażenia, umożliwiający optymalne dopasowanie mebli do naszych potrzeb i oczekiwań, a także kształtu i wymiarów pomieszczenia.

Dlaczego nie warto samodzielnie wykończać mieszkania?

Dlaczego samodzielne wykończanie mieszkania ze stanu deweloperskiego nie jest najlepszym pomysłem i lepiej do tego celu wynająć firmę wykończeniową?