Cena wykończenia mieszkania pod klucz – czy to się opłaca?

Pokaż więcej informacji o działalności Naos Wnętrza
Pokaż więcej informacji o działalności Naos Wnętrza

Zakup mieszkania zwykle wiąże się z koniecznością przeprowadzenia remontu. Wiele osób decyduje się wówczas na zrobienie tego na własną rękę, włącznie z samodzielnym wyborem ekipy budowlanej.

Jest to jednak bardzo czasochłonny, wymagający, a niejednokrotnie też ryzykowny proces. Obecnie trudno jest znaleźć odpowiedzialnych, terminowych fachowców, którzy profesjonalnie wykończą nasze lokum. Zatrudnienie ekipy budowlanej wiąże się z regularnym sprawdzaniem ich pracy oraz nadzorowaniem kupna odpowiednich materiałów. Organizacja, planowanie i przewidywanie nieplanowanych wydarzeń może skutecznie zniechęcić do późniejszego urządzania wnętrz. Jakie zatem problemy mogą pojawić się podczas samodzielnego wykończenia mieszkania pod klucz?

Zdarza się również, że po zamontowaniu podłogi, oświetlenia i ustawienia mebli okazuje się, że różne style zostały ze sobą wymieszane, co nie robi dobrego wrażenia. Konieczność zmian to dodatkowy stres dla nas, ale też dla… naszego portfela. Warto zatem powierzyć wykończenie mieszkania pod klucz profesjonalistom, którzy zadbają nie tylko o stworzenie projektu i wizualizację, ale także o dobór materiałów i pełną realizację. Lokal będzie do odbioru w terminie i gotowy na natychmiastowe wprowadzenie się.

Koszt poniesiony podczas indywidualnych poszukiwań może być dużo wyższy, niż realizowany zgodnie z projektem. Kolejnym utrudnieniem jest zdecydowanie się na styl, w jakim chcielibyśmy urządzić mieszkanie. Decyzja co do zakupu dobrych jakościowo materiałów, dodatków, a także wynajęcia odpowiednich osób, które wykonałyby np. meble na wymiar, też nie należy do łatwych. Często przygotowywanie szkiców jest bardzo intuicyjne i osoby, które wcześniej nie interesowały się lub nie studiowały aranżacji wnętrz bądź architektury, będą miały kłopot z wymyśleniem konkretnej koncepcji. Brak planu powoduje nabywanie przedmiotów, które finalnie mogą nie współgrać z całością albo mają niską odporność na wszelkie uszkodzenia i zniszczenia.


Czy mogą pojawić się dodatkowe koszty związane z wykończeniem wnętrza?

Pokaż więcej informacji o działalności Naos Wnętrza
Pokaż więcej informacji o działalności Naos Wnętrza

Na spotkaniu z indywidualnym opiekunem będą mogli omówić Państwo swoje pomysły i przedstawić oczekiwania. Dedykowany doradca pomoże doprecyzować niepewne kwestie oraz znaleźć idealne rozwiązania aranżacyjne do poszczególnych pomieszczeń. Po sporządzeniu wstępnej analizy, zostanie Państwu zaprezentowana szczegółowa oferta wykończenia stanu deweloperskiego, która uwzględnia ogólny kosztorys.

Dzięki temu wszystkie działania oraz podjęte kroki, pozbawione są ukrytych kosztów. Zatem warto zastanowić się nad nawiązaniem współpracy z doświadczonymi projektantami, gdyż wykończenie mieszkania pod klucz będzie nie tylko terminowe, ale również opłacalne ekonomicznie.


Który pakiet cenowy będzie dla mnie odpowiedni?

Pokaż więcej informacji o działalności Naos Wnętrza
Pokaż więcej informacji o działalności Naos Wnętrza

W naszej ofercie mają Państwo do wyboru cztery pakiety wykończenia lokali oddanych do użytku przez dewelopera. Każdy z nich zawiera inne zasady, którymi kierować się będą projektanci podczas wykończenia domu pod klucz. Koszt pakietu „Eko” będzie najniższy.

Ta propozycja jest skierowana do osób, których interesuje wynajem lokum bądź mają ograniczony zasób pieniędzy przeznaczonych na urządzenie wnętrza. Pakiet „Miejski” charakteryzuje się pomysłowością i kreatywnością. Aranżacja z pewnością nie będzie nudna i standardowa – to Państwo wybierają elementy przewodnie, kolorystykę czy rodzaj płytek. „Szyk” natomiast najlepiej przypadnie do gustu tym, którzy lubią nowoczesne, stylowe wnętrza idące z duchem czasu. Dodatkowo architekci wzbogacą projekty o innowacyjne rozwiązania techniczne oraz dekoracyjne. Jeżeli jednak zdecydują się Państwo na pakiet Indywidualny, to zyskają dostęp to wszystkich wzorów, produktów i akcesoriów, które dostępne są na rynku. Będzie to w pełni spersonalizowany plan i wizualizacja wnętrza wedle przekazanych wytycznych i preferencji.