Meble na wymiar Warszawa

Jakie meble pod wymiar tworzymy?

W Naos Wnętrza dewizą jest tworzenie eleganckich i funkcjonalnych wnętrz. Założenie to realizujemy nie tylko przez projektowanie mieszkań, ale także produkując meble na wymiar. Wiemy, że niejednokrotnie do osiągnięcia spójności projektu mieszkania brakuje już tylko odpowiedniego umeblowania. Te dostępne w seryjnej produkcji nie zawsze spełniają oczekiwania – dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić ofertę tworzenia mebli na wymiar. Jakie umeblowanie możemy zaoferować?


Oto nasze propozycje:

- Meble kuchenne
- Meble do salonu
- Meble łazienkowe na wymiar
- Szafy i garderoby

Meble do kuchni

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tworzenia mebli na wymiar. Dopasujemy umeblowanie do stylistyki mieszkania, dzięki czemu projekt stworzy większą całość. Zapewniamy bogaty wybór mebli do kuchni na wymiar. Mamy w swojej ofercie propozycje wykonania mebli na wymiar do kuchni w różnych klasach cenowych. Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa budżetowe umeblowanie, które sprawdzi się choćby w mieszkaniu zakupionym z myślą o wynajmie, czy też bardziej wysublimowane propozycje, z pewnością będziemy mogli opracować ciekawe rozwiązania. W zależności od potrzeb i oczekiwań, jesteśmy w stanie stworzyć szafki kuchenne – zarówno dolne, górne, jak i wysokie czy stojące. Oprócz tego, możemy opracować estetyczne zabudowy lub inne funkcjonalne rozwiązania dla Państwa kuchni.Z jakich materiałów możemy wykonać meble do kuchni?

Oto kilka z nich:

- laminat
- MDF lakierowany (matowy, w połysku)
- fornir, spieki kwarcowe

Blaty wykonujemy z kamienia, spieków kwarcowych, ale również laminatów, czy konglomeratu.Meble do salonu

Komfortowe rozwiązania do strefy relaksu? A może eleganckie propozycje do najbardziej reprezentacyjnego miejsca w mieszkaniu? Niezależnie od tego, jak chcą Państwo wykończyć tę przestrzeń w swoim domu, my znajdziemy na to pomysł. Stworzymy meble na wymiar do salonu, które idealnie współgrać będą z designem całego wnętrza. Projekty są wykonywane kompleksowo. Czy to szafki RTV, regały, półki czy stałe dekoracje – jesteśmy w stanie przygotować praktycznie każdy projekt.Meble do łazienki

Łazienka to miejsce, gdzie liczy się każdy centymetr. My o tym wiemy, dlatego z przyjemnością dla Państwa wykonamy indywidualny projekt zagospodarowania łazienki. Wykorzystamy całą przestrzeń w optymalny sposób – uskoki czy zakamarki można przerobić na przykład na pojemne miejsca do przechowywania różnych przedmiotów. Wykonujemy zabudowy pralek, szafek i innych elementów łazienki.Ile trwa zrobienie mebli na wymiar?

Tak jak we wszystkich naszych projektach, tak i przy okazji tworzenia mebli na indywidualne zamówienie, priorytetem jest dla nas kompleksowa realizacja. Interesuje nas działanie na zasadzie – od projektu do efektu. Poniżej krótko opisujemy naszą filozofię działania.

1. Spotkanie
Na sam początek zaprosimy Państwa na spotkanie z naszym indywidualnym opiekunem Klienta. Z przyjemnością dowie się on trochę więcej na temat oczekiwań oraz pomoże w znalezieniu najlepszych rozwiązań i ustaleniu właściwej ścieżki działania.

2. Aranżacja
Nasz designer przygotuje wstępny projekt, oparty o opisane oczekiwania. W projekcie określone zostaną zarówno materiały, jak również wszystkie inne uwagi, które Państwo przekazali nam na spotkaniu. Przedstawimy również kosztorys.

3. Akceptacja projektu
Jeżeli projekt Państwu odpowiada – to możemy ruszać do działania. Na tym etapie określamy harmonogram prac i określimy datę zakończenia prac.

4. Oddanie projektu Po zakończeniu prac, przekażemy Państwu gotowe meble na wymiar.Ile może to potrwać?

Można przyjąć, że jest to kilka tygodni, w zależności od wybranych materiałów i rozwiązań. Wszystko zależy od projektu. Jeżeli szybko dojdziemy do fazy realizacji (tj. dzięki szybkiej akceptacji naszych propozycji opracowanych zgodnie z przedstawioną wizją, krótko po ich otrzymaniu), to projekt zakończy się w czasie, w pełni Państwa satysfakcjonującym. Dokładne ramy czasowe są przedstawiane po poznaniu pełnego zakresu realizacji.Meble na wymiar – jakie wybrać dla siebie?

Jeżeli zabrakło Państwu pomysłu na temat tego, jak dobrać odpowiednie meble na wymiar do swojego domu, to zapraszamy do zapoznania się z sekcją "Realizacje" na naszej stronie internetowej. Prezentujemy niektóre z projektów, nad którymi mieliśmy do tej pory przyjemność pracować. Staraliśmy się zawrzeć przekrój pomysłów na wykończenie wnętrz. Znajdą tam Państwo zarówno aranżacje typowo budżetowe, nastawione głównie na zachowanie minimalnej ceny, jak również propozycje bardziej zaawansowane pod względem designu. Dlaczego pokazujemy dotychczasowe realizacje? Nie tylko dlatego, że chcemy się pochwalić. Naszym celem jest również pokazanie, że współpracując z Naos Wnętrza w zakresie tworzenia mebli na wymiar mogą Państwo liczyć na elastyczne podejście, zarówno na etapie projektowania, jak i realizacji. Doskonale czujemy się zarówno przy tworzeniu luksusowych mebli na wymiar, zdecydowanie o lepszej jakości, niż te przeciętne meble w drogich salonach meblowych, jak również przy mniej wymagających projektach. Zresztą – czy można tu mówić o mniejszych wymaganiach? Ostatecznie, stworzenie projektu, który zachowa doskonały wygląd, przy jednoczesnym utrzymaniu atrakcyjnej ceny, potrafi być naprawdę sporym wyzwaniem.Od czego zależy cena mebli na wymiar?

Koszt wykonania mebli na wymiar może być naprawdę różny. Jedno jednak jest pewne – dopasujemy ostateczny kosztorys projektu do Państwa oczekiwań oraz założonego budżetu. Ponadto, gdy już ustalimy konkretny pułap cenowy za wykonanie mebli na wymiar do salonu czy łazienki, to mogą mieć Państwo pewność, że na tym poziomie projekt już pozostanie. Nie uznajemy sztucznego zawyżania kosztów. Zachęcamy do kontaktu – warto się przekonać, że meble na wymiar w Warszawie wcale nie muszą być przesadnie kosztowne w wykonaniu!Dlaczego warto zamówić meble na wymiar właśnie u nas?

Tworzenie wykończeń pod klucz, czy mebli na wymiar to nasza specjalność. Doskonale wiemy jak sprawić, by wnętrze mieszkania stanowiło doskonale wyglądającą jedność. Od podstaw zaprojektujemy zarówno cały design salonu, kuchni czy łazienki, a także przygotujemy jego umeblowanie. Ostatecznie, meble stanowią integralną część projektu, prawda? Z nami mogą mieć Państwo pewność, że całość wystroju będzie spójna.Dzieci Warszawy Zobacz realizację
Sprzeczna Zobacz realizację
Sikorskiego Zobacz realizację
Jagiellońska Zobacz realizację
Noakowskiego Zobacz realizację
Żupnicza – Soho Praga Zobacz realizację
Okrzi Pod sowami Zobacz realizację
Stalowa Zobacz realizację
Kępna Zobacz realizację
Jaktorowska Zobacz realizację
Obrzeżna Zobacz realizację
Bohema Szwedzka Zobacz realizację
Gdecka Zobacz realizację
Okólnik Zobacz realizację
Obozowa Zobacz realizację
Piękna Zobacz realizację
Szwedzka Zobacz realizację
Jerozolimskie Zobacz realizację