Meble do salonu na wymiar Warszawa

Salon to najlepsza wizytówka każdego domu i mieszkania. Jego aranżacja stanowi jednak nie lada wyzwanie. Z jednej strony, pokój dzienny musi być komfortowy, by zapewnić domownikom efektywny wypoczynek. Z drugiej, powinien wyróżniać się funkcjonalnością, umożliwiającą przechowywanie różnych domowych przedmiotów. W przypadku salonów połączonych z jadalnią ważne jest także stworzenie spójnej przestrzeni do wspólnego spożywania posiłków. Wszystkie te cechy łączą nowoczesne meble do salonu na wymiar, dostępne w ofercie Naos Wnętrza.

Aranżacja salonu – meble na zamówienie

Umiejętne dopasowanie mebli do salonu może stanowić aranżacyjne wyzwanie. Wiąże się ono z wielofunkcyjnym charakterem pokoju dziennego. W tym najważniejszym domowym pomieszczeniu rodzina wypoczywa po ciężkim dniu, oddaje długim rozmowom, ale i wspólnie spożywa posiłki. Stworzenie estetycznej wizualnie, ale przy tym maksymalnie funkcjonalnej przestrzeni wymaga przede wszystkim doboru odpowiedniego umeblowania. Marketowe seryjnie meble, nie zawsze spełniają te oczekiwania. Na szczęście, doskonałym rozwiązaniem są meble na wymiar do salonu. W Warszawie, w Naos Wnętrza realizujemy zamówienia Klientów, projektując na przykład szafki pod telewizor, regały i półki, czy stoły i krzesła szyte na miarę potrzeb i oczekiwań. Doskonale sprawdzą się one zarówno w przypadku nieustawnych salonów, jak i takich, w których potrzebna jest dodatkowa przestrzeń na przechowywanie.

salon z wejściem na balkon

Meble do salonu na wymiar – dlaczego warto?

Meble na wymiar, choć chętnie stosowane zwłaszcza w kuchniach i łazienkach, doskonale sprawdzają się także w salonach. Nie bez powodu – ich wykonanie polecamy zwłaszcza właścicielom aranżacyjnie wymagających pokojów dziennych. Problematyczne skosy lub wnęki? A może niewielki metraż salonu? Meble na zamówienie to idealny sposób na maksymalne wykorzystane każdego, cennego na wagę złota metra. Nowoczesna zabudowa rozwiązuje też kwestię wolnego miejsca poprzez jego zagospodarowanie na strefę przechowywania rozmaitych domowych przedmiotów. Doskonale przydają się tu funkcjonalne szafki z półkami i szufladami, ułatwiające utrzymanie ładu w pomieszczeniu. Kolejnym atutem mebli do salonu na wymiar jest możliwość ukrycia okablowania, które psuje efekt wizualny wnętrza i nie współgra z jego wystrojem. W tym celu świetnie spisują się zwłaszcza przygotowane przez stolarza szafki RTV.

Jakie meble salonowe na wymiar wykonujemy?

By sprostać upodobaniom klientów, salonowe meble na zamówienie wykonujemy w szerokiej gamie materiałów. Trwałe elementy wystroju wnętrza powstają zarówno z laminatu, forniru oraz MDF lakierowanego w macie i w połysku. Istnieje możliwość swobodnego wyboru kolorów, deseni i faktur nowoczesnej zabudowy. Dzięki temu meble na zamówienie do salonu są w stanie odzwierciedlić charakter mieszkańców i nadać wnętrzu indywidualnego wyrazu. Ceniąc wygodę klientów, projekty mebli na zamówienie realizujemy kompleksowo. Tworzymy kompletne umeblowanie salonów, wyposażając je w: szafki RTV – stanowiące idealnie dopełnienie sprzętu telewizyjnego w salonie. Dbając o maksymalną funkcjonalność mebli, wyposażamy je w szuflady, półki i wnęki, umożliwiające wygodne przechowywanie sprzętów RTV. Ukryte kable i schowane przedmioty stworzą we wnętrzu atmosferę porządku. regały i półki – jedne z najbardziej popularnych mebli do salonu. Wiszące lub stojące, otwarte lub zamykane – w naszej ofercie znaleźć można regały i półki, które raz na zawsze rozwiążą problemy z przechowywaniem niezbędnych przedmiotów. A przy tym doskonale uzupełnią aranżację wnętrza. Przede wszystkim polecamy kombinacje mebli, spójne pod względem estetyki i łączące różne funkcje. stoły i krzesła – w ostatnich latach do łask wracają salony połączone z jadalnią. W aranżacji i przestrzeni do spożywania posiłków niezwykle ważny jest dobór odpowiedniego stołu. Rozmiarem powinien on być dopasowany do metrażu pomieszczenia, ale i sposobu jego użytkowania.W niewielkich salonach dobrym pomysłem mogą być stoły rozkładane. W przypadku krzeseł warto zwrócić uwagę na ich trwałość, będącą gwarancją wieloletniego użytkowania.

salon

Meble na wymiar do salonu – co wpływa na ich cenę?

Gotowe zestawy mebli produkowane są masowo, zwykle z nastawieniem na ilość. Meble pokojowe na wymiar, zaprojektowane i wykonane na indywidualne zamówienie, są droższe od tych dostępnych w sklepach, jednak powstają one z wyższej jakości materiałów i z większą dbałością o detale. Od czego zależy cena mebli na wymiar? To pytanie, które zadają sobie osoby stojące przed aranżacją salonu. Koszt wykonania mebli zamówienie może być naprawdę różny. Na wycenę wpływ mają takie elementy, jak skomplikowanie projektu, rodzaj wybranych materiałów czy typ zastosowanych mechanizmów otwierania. W Naos Wnętrza koszt mebli na zamówienie do salonu dopasowujemy każdorazowo do oczekiwań i możliwości klienta. W ciągu zaledwie kilku tygodniu tworzymy w 100% meble na wymiar – także pod względem ceny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wykonania nowoczesnych mebli do salonu na wymiar.